Prowadzenie biznesu w branży transportowej to nie łatwy kawałek chleba, a obecna sytuacja spowodowana koronawirusem przysporzyła firmom transportowym dodatkowych problemów. Zapytaliśmy pracowników i właścicieli firm transportowych „Co jest Twoim największym wyzwaniem związanym z czasem pracy kierowców?”

Najwięcej, bo 24% respondentów odpowiedziało, że najbardziej problematyczna jest kwestia płacy minimalnej w krajach Unii Europejskiej. To jak rozliczać płacę minimalną za pracę na terytorium danego kraju zdefiniowane jest w odpowiednich przepisach. Nieprzestrzeganie przepisów lub błędna ich interpretacja może wiązać się z wysokimi karami finansowymi. Ale znajomość przepisów to nie wszystko. Istotne jest także stosowanie odpowiednich stawek wynagrodzenia dla pracowników delegowanych, które często początkiem roku ulegają zmianie.

12% respondentów zwróciło uwagę na zmieniające się przepisy. To istotne w kontekście prac nad Pakietem Mobilności szczególnie, że być może już na przełomie lipca i sierpnia mogą zostać wprowadzone zmiany w Rozporządzeniu 561/2006 dotyczące m.in obowiązkowego powrotu kierowcy do bazy/domu maksymalnie co 4 tygodnie, czy też zmiany w odbieraniu odpoczynków tygodniowych. 

Po 10% respondentów odpowiedziało, że problematyczne są popełniane przez kierowców naruszenia i tłumaczenie kierowcom czasu pracy, planowanie czasu pracy kierowców, rozliczanie nadgodzin oraz wynagrodzenia urlopowego i prowadzenie w poprawny sposób ewidencji czasu pracy kierowców.

Najmniej, bo po 5% respondentów wypowiedziało się, że wyzwanie stanowią: utrudnienia na drodze, odpoczynki tygodniowe i godziny pracy w porze nocnej, dobry i intuicyjny program do rozliczania czasu pracy kierowców i ręczne wprowadzanie delegacji, analizowanie czasu pracy kierowców i wpisy manualne.

Potrzeby rynku oraz wyniki tego badania stały się podstawą do stworzenia Akademii czasu pracy - kursu online z zakresu czasu pracy kierowców - www.akademiaczasupracy.pl

Dla kogo jest Akademia czasu pracy?

Akademia czasu pracy dedykowana jest dla wszystkich osób, które działają w branży transportowej. I nie ważne czy prowadzisz firmę transportową, zajmujesz się kadrami, księgowością czy rozliczaniem czasu pracy kierowców - Akademia jest miejscem, w którym znajdziesz materiały szkoleniowe, które wykorzystasz w biznesie.

Akademia czasu pracy kierowców to dostęp do platformy kursowej, na której od 1 lipca 2020 roku prze cały rok, co 2 tygodnie będą udostępniane nagrania video, w których zostały wyjaśnione zagadnienia związane z czasem pracy kierowców. Dodatkowo w zależności od wybranego pakietu otrzymujesz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, w której kursanci nawzajem mogą wymieniać się wiedzą. W grupie na Facebooku udzielają się także eksperci z branży transportowej. Wybierając Pakiet Premium, będziesz otrzymywać także ebooki merytoryczne oraz możesz skorzystać z indywidualnej porady dotyczącej czasu pracy kierowców lub ustawień programu 4Trans. Ale to nie wszystko! Studenci będą otrzymywać także dostęp do bonusowych szkoleń i nagrań z webinarów prowadzących w ramach e-szkoleń dla transportu z czasu pracy kierowców.

Co zyskasz kupując dostęp do Akademii?

Akademia czasu pracy kierowców to dostęp do materiałów szkoleniowych o łącznej wartości 9230 zł brutto. Ale decydując się na zakup kursu zapłacisz dużo, dużo mniej!

Co otrzymujesz:

  • roczny dostęp do materiałów szkoleniowych z zakresu czasu pracy kierowców w formie video (24h/7) – wartość 2480 zł
  • dostęp do grupy merytorycznej na Facebooku, w której kursanci wymieniają się wiedzą i wspierają w kwestiach związanych z czasem pracy – praktycy dla praktyków – wartość 2500 zł
  • system stopniowej edukacji – kolejne materiały video udostępniane co 2 tygodnie – który sprzyja przyswajaniu wiedzy – BEZCENNE
  • merytoryczne wyjaśnienie tematu (przystępnym językiem) oraz praktycznie wskazówki z wykorzystaniem programu 4Trans – BEZCENNE
  • dostęp do bonusowych materiałów – wartość 850 zł
  • dostęp do nagrań z webinarów organizowanych w ramach e-szkoleń dla transportu – wartość 1900 zł
  • sesje Q&A będące odpowiedzią na najczęstsze problemy kursantów (raz w miesiącu) – wartość 500 zł
  • konsultacje indywidualne 2 godziny (Pakiet Premium) – wartość 500 zł
  • e-booki (Pakiet Premium) – wartość 500 zł

Za Pakiet Premium w opcji rocznej, który zawiera wszystkie powyższe elementy zapłacisz tylko 1764 zł brutto. To oznacza, że oszczędzasz ponad 7000 zł!

Pamiętaj! Sam decydujesz, który pakiet będzie dla Ciebie najlepszy!

A jeżeli kurs nie będzie spełniał Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci 100% Twojej wpłaty. Masz na to 30 dni od daty zakupu dostępu.

W Akademii uczysz się kiedy tylko chcesz!

Po wykupieniu abonamentu (lub pakietu rocznego) otrzymujesz dostęp do platformy 24h/7. Dzięki temu uczysz się wtedy kiedy masz na to czas i ochotę. Jeśli w trakcie szkolenia pojawiają się jakieś pytania, możesz zadać je od razu w naszej zamkniętej grupie na Facebooku. Odpowiemy na nie najszybciej, jak będzie to możliwe.

Do kiedy można zapisać się do Akademii?

Zapisy do Akademii trwają do 30 czerwca 2020

PIERWSZE OTWARCIE AKADEMII VIP NASTĄPI 1 LIPCA 2020
Zapisy na www.akademiaczasupracy.pl