Nowe możliwości dla firm transportowych, które korzystają z GBOX, 4Trans z modułem Płaca Zagraniczna lub usługi OCRK. To nowa – w pełni darmowa aplikacja – Inelo-Drive, która wiele ułatwia, bo zapewnia jeszcze większą kontrolę nad realizacją zleceń. Weźmy ją na warsztat! 

To nie kolejne urządzenie, to nie kolejny skomplikowany program, tylko prosta i intuicyjna aplikacja Inelo-Drive do zainstalowania w smartfonie. Pobrać można ją za darmo ze sklepu Google Play lub App Store na telefony z systemem Android. Co ważne, pobranie jest możliwe dla wszystkich, ale korzystać mogą z niej wyłącznie osoby/firmy, które korzystają z GBOX, programu 4Trans z modułem Płaca Zagraniczna lub usługi OCRK. 

Jak działa aplikacja Inelo-Drive?

Aplikacja została wprowadzona na rynek w kwietniu tego roku, więc jeszcze nie wszyscy wiedzą, co się za nią kryje. Spróbujemy rozłożyć tę apkę na części pierwsze, by dowiedzieć się o niej jak najwięcej – czy rzeczywiście może ułatwić funkcjonowanie firmy. 

Samo znalezienie aplikacji i instalacja nie zajmuje więcej niż 2 minuty. Po otworzeniu pojawiają się okienka, które mają za zadanie zweryfikować użytkownika, a następnie, jeśli otrzymasz uprawnienia, możesz korzystać w pełni ze wszystkich opcji Inelo-Drive. 

Aplikacja podzielona jest na trzy moduły/sekcje:

  • Moduł e-Toll;
  • Moduł płaca zagraniczna; 
  • Moduł zadania.

Od razu w pierwszych krokach po otworzeniu aplikacji klikasz w kafelek, który Cię interesuje. To znacznie ułatwia poruszanie się po aplikacji i automatycznie podsuwa funkcje, które rzeczywiście są Ci potrzebne w danym momencie. 

Cała aplikacja jest skonstruowana w przystępny sposób. Wygodnie się z niej korzysta, jest bardzo intuicyjna zarówno z perspektywy kierowcy, jak i właściciela, zarządzającego. System krok po kroku wyświetla okienka, które należy uzupełnić odpowiednimi informacjami, to praktycznie wyklucza możliwość pomyłki. 

 

Po co ta aplikacja i jakie przynosi korzyści?

Czytaj więcej na naszym blogu