Praca kierowcy zawodowego jest bardzo stresująca i pełna nieoczekiwanych sytuacji. Zakres obowiązków kierowcy jest bardzo szeroki. Do tego musi zadbać, aby transportowany towar został dostarczony na czas w wyznaczone miejsce, przy jednoczesnym zastosowaniu się do obowiązujących przepisów. W takich warunkach nie trudno zapomnieć o zanotowaniu rozpoczęcia i zakończenia delegacji czy czasu i miejsca przekroczenia granicy. A bez tych danych rozliczenie kosztów podróży służbowej i płacy minimalnej jest niemożliwe. Próba odtworzenia przebiegu trasy wcale nie jest łatwa i zazwyczaj nie pokrywa się z rzeczywistością. 


Aby ułatwić codzienną pracę kierowców zawodowych zarówno tych, którzy prowadzą samochody ciężarowe, ale także kierowców busów i usprawnić proces rozliczania delegacji i płacy minimalnej firma INELO wprowadziła na rynek dwie innowacyjne aplikacje mobilne:

 4Trans Mobile TIR  Dowiedz się więcej 

 4Trans Mobile BUS  Dowiedz się więcej Dzięki wykorzystaniu aplikacji 4Trans Mobile TIR i 4Trans Mobile BUS:

  • Automatyzujesz proces rozliczania płacy minimalnej w innych krajach i delegacji
  • Zmniejszasz ilości błędów, które pojawiają się w przypadku ręcznego notowania potrzebnych danych
  • Znacznie skracasz czas rozliczania delegacji
  • Zdalnie pobierasz dane z karty kierowcy 

Jak działają aplikacje:

  1. Po uruchomieniu aplikacji wystarczy włączyć przysick "PLAY" aby rozpocząć delegację i "STOP", aby zakończyć delegację.
  2. Aplikacja automatycznie na podstawie GPS rejestruje czas i miejsce przekroczenia granic.
  3. Z wykorzystaniem mobilnego czytnika kart kierowców, można w każdym momencie odczytać kartę a pobrane dane wysłać do systemu 4Trans.
  4. Dla kierowców busów aplikacja samodzielnie na podsatwie prędkości z GPS generuje zdarzenia jazdy i postoju.