GBox Assist App to aplikacja na telefon komórkowy stworzona z myślą o szybkiej i wygodnej komunikacji z kierowców. Umożliwia stały nadzór nad realizacją zleceń zarówno na komputerze jak i z pozycji telefonu. GBox Assist App dajce Ci pełną kontrolę nad pojazdami oraz zleceniami transportowymi. 

GBox Assist App - kontrola floty pojazdów

Każdy Klient, który dokona zakupu systemu lokalizacji pojazdów marki GBox, może skorzystać także z aplikacji mobilnych: GBOX Drive oraz GBox Plan, które zostały przygotowane z myślą o potrzebach spedytora oraz kierowcy. Dzięki przypisaniu właściwych funkcji, w oparciu o wykonywane przez każdą ze stron zadania, otrzymują oni dostęp do mobilnego rozwiązania, ułatwiającego codzienną pracę. Aplikacje w ramach GBox Assist App zostały opracowane i przetestowane przy współpracy z firmami transportowymi, co pozwoliło zaprojektować czytelny i łatwy w obsłudze interfejs przy zachowaniu wszystkich najważniejszych i niezbędnych funkcjonalności.

GBox Assist App – zarządzanie flotą pojazdów za pomocą zintegrowanych narzędzi

GBox Assist App jest całościowym rozwiązaniem, które tworzą:

  • Dobrze znany i ceniony na rynku system marki  GBox, pozwalający śledzić pojazdy w czasie rzeczywistym, z uwzględnieniem analizy stylu jazdy, zdalnie sczytywać dane z karty kierowcy, monitorować aktywności poszczególnych kierowców, a także automatycznie rozliczać delegację i weryfikować ryczałty za nocleg.
  • Aplikacja mobilna GBox Drive przeznaczona dla kierowców. Pozwala w prosty sposób odbierać zlecenia wysyłane przez spedytora oraz sprawdzać ich status, przesyłać dokumenty w postaci zdjęć, a także wyświetlać informacje na temat przewidywanego czasu realizacji zlecenia.
  • Aplikacja mobilna GBox Plan opracowana z myślą o spedytorach, umożliwia tworzenie zleceń, ich kontrole poprzez potwierdzenie wykonania przez kierowcę zadania, wyświetlanie informacji dotyczącej lokalizacji pojazdów, a także odbiór dokumentów przesyłanych przez kierowców.
  • Panel GBox Online dostępny z pozycji przeglądarki internetowej, umożliwiający lokalizację pojazdów, zarządzanie flotą oraz weryfikację pracy samochodów oraz kierowców.

Kliknij i dowiedz się więcej o GBox Assist App  lub