Zależy nam, aby dzielić się z naszymi Klientami ważnymi informacjami branżowymi. Idąc z biegiem czasu i podążając z obowiązującymi trendami wiemy, że media społecznościowe mają pewną przewagę komunikacyjną nad chociażby stronami www. Dlatego już dzisiaj zapraszamy wszystkich odwiedzających stronę www.install.pl do śledzenia nas w trzech kanałach:


  1. Facebook - tutaj publikujemy najważniejsze branżowe newsy. Informujemy o promocjach obowiązujących w sklepie Install, raz w miesiącu prowadzimy branżową transmisję live, która odpowiada na najczęściej zadawane przez naszych Klientów pytania. Facebook to również kanał, w którym publikujemy informacje o wydarzeniach, które organizujemy lub współorganizujemy.


  2. Linkedin - to obecnie jeden z najbardziej prestiżowych portali do utrzymywania relacji zawodowo-biznesowych. W tym miejscu dzielimy się wiedzą merytoryczną oraz nowinkami z branży.


  3. YouTube - kanał, w którym publikujemy relacje, które odbyły się na Facebooku oraz inne wartościowe treści w formie video. Szczególnie godna uwagi jest seria "4Trans - użyteczne triki".


  4. Instagram - to nasz kanał ciekawostek, w którym publikujemy posty o charakterze „czy wiesz, że”. Krótkie treściwe porady, które stały się swoistym drogowskazem branżowym.Zachęcamy do obserwowania nas w mediach społecznościowych.