Dla wszystkich klientów korzystających z systemów marki GBOX została udostępniona nawa wersja Panelu GBOX Online. Unowocześniona wersja powstała w oparciu o zgłoszenia i potrzeby użytkowników systemu, ale w dalszym ciągu jest rozwijana, aby zapewnić najwyższą jakość pracy na systemie. To właśnie teraz każda osoba, która korzysta z systemu może sprawdzić nową wersję aplikacji i zgłosić do producenta swoje spostrzeżenia oraz pomysły na innowacje.   


Co zmieniło się z Panelu GBOX Online?


  1. Wyszukiwanie pojazdów na mapie - wprowadzono wyszukiwarka, dzięki której można w łaty sposób odnaleźć pojazd na mapie wpisując jego numer rejestracyjny lub dane kierowcy.
  2. Dostosowanie panelu do urządzeń mobilnych - aplikację dostosowano do urządzeń mobilnych, dzięki czemu możliwa jest obserwacja bieżącej lokalizacji pojazdu oraz jego aktualnych parametrów.
  3. Szybkie wyznaczanie trasy - dodano opcję szybkiego i intuicyjnego wyznaczania trasy, dodawania punktów pośrednich, wyboru alternatywnej trasy oraz opcji unikania autostrad, opłat i promów
  4. Wysyłanie wiadomości z widoku mapy - co wpływa na przyspieszenie komunikacji z kierowcą.


Jak zalogować się do nowego Panelu GBOX Online?


  1. Aby sprawdzić nową wersję Panelu GBOX Online wystarczy wejść na stronę logowania do systemu GBOX Online i z górnego menu wybrać opcję „Wypróbuj nową wersję”. Po kliknięciu w przycisku strona zostanie automatycznie przekierowana na nowe okno logowania.
  2. Następnie logujemy się do systemu wykorzystując używane dotychczas dane: nazwa firmy, login, hasło.


Jak złosić propozycję zmian w nowym Panelu GBOX Online?


Wystarczy uzupełnić formularz "Propozycje zmian"