Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

NEWS

Tygodniowe szaleństwo promocji – Sprawdź ofertę Black Weeks!

2023-11-20

W okresie Black Weeks, przygotowaliśmy dla Was niepowtarzalne promocje, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Do 30 listopada każdy zakup z naszej oferty oznacza mnóstwo dodatkowych korzyści!

czytaj dalej

Aktualizacja programu 4Trans - Automatyczne rozliczenie kosztów sanitariatów!

2023-10-16

Dla wszystkich użytkowników systemu 4Trans ogłaszamy dostępność najnowszej wersji oprogramowania, 4Trans 6.1.1 → HF4! To ogromny krok naprzód, który zmieni sposób, w jaki rozliczamy zwrot kosztów sanitariatów dla kierowców międzynarodowych.

czytaj dalej

Nowa aktualizacja dla 4Trans 6.0.8 - zmiany w przepisach dotyczące wynagrodzeń kierowców międzynarodowych

2023-08-28

Dnia 28 sierpnia 2023 roku została udostępniona ważna aktualizacja oprogramowania 4Trans, która przynosi wiele nowości i dostosowań związanych z przepisami dotyczącymi stawek diety oraz wyliczania wirtualnych diet dla kierowców pracujących na arenie międzynarodowej. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami oraz istotnymi zmianami w wersji 6.0.8 

czytaj dalej

Nowa funkcjonalność w GBox - ETA Smart

2023-04-19

ETA Smart to rozwiązanie, które pozwoli na skuteczne oszacowanie planowanego czasu przybycia do miejsca docelowe. ETA Smart w Gbox uwzględnia nie tylko aktualne warunki na drodze, ale także dostępny czas pracy kierowcy.

czytaj dalej

ETA, czyli estymowany czas dojazdu do celu – sprawdź

2023-03-12

„Będziesz na miejscu za 7 godzin i 22 minuty” – zastanawiałeś się kiedyś, skąd nawigacja to wie? W przypadku ciężarówek sytuacja nie jest już taka prosta, aczkolwiek… wciąż estymacja czasu dojazdu do celu jest możliwa z uwzględnieniem wszystkich wymaganych danych. Jakie parametry bierze pod uwagę i jak duże jest ryzyko błędu? Czy wiesz, czym jest ETA? Czy ETA może zrewolucjonizować planowanie zleceń w Twojej Firmie? Czy wiesz, że możesz za darmo sprawdzić, jak działa ETA? 

czytaj dalej

Fire TMS - nowy produkt w naszej ofercie

2022-12-15

Skuteczne zarządzanie flotą w firmie transportowej i spedycyjnej wymaga uporządkowania. Wciąż używasz arkuszy kalkulacyjnych, a monitoring płatności musi obsługiwać kilku pracowników? Mamy dla Ciebie nowe rozwiązanie, które pozwoli usprawnić zarządzanie flotą w Twojej firmie. 

czytaj dalej

Black Weeks – rabaty do 20% na rozwiązania dla transportu

2022-11-23

Zaczynamy BLACK WEEKS! Podczas trwającego Black Weeks będziecie mogli skorzystać z ciekawych ofert promocyjnych. Jakie to propozycje? Czytaj więcej!

 

czytaj dalej

Automatyczne naliczanie premii za dniówki w nowej wersji 4Trans 6.0.7

2022-11-17

Klienci, który posiadają aktualną gwarancję na system 4Trans mogą już pobrać najnowszą aktualizację systemu, w której zostało między innymi zautomatyzowane naliczanie premii za dniówki. 

czytaj dalej

Czas przerwać łańcuch niewiedzy – rusza VI Akademia Czasu Pracy Kierowców

2022-11-16

Wyzwań, przed którymi stoi branża transportowa, jest coraz więcej. Meandry zmieniających się przepisów zarówno dotyczących transportu, jak i samej pracy kierowców czy delegacji, wprowadzają niepokój u wielu przewoźników. Dlaczego? Bo presja jest coraz większa. Każdy błąd może kosztować słono, a w czasach tak trudnych, konsekwencji – w tych finansowych – powinniśmy unikać szczególnie. Jak to zrobić? 

czytaj dalej

Tymczasowe odstępstwa od czasu pracy kierowców od 12 sierpnia 2022 roku do 30 września 2022 roku

2022-08-12

Ministerstwo Infrastruktury w oficjalnym komunikacji ogłosiło, że w okresie od 12 sierpnia 2022 roku do 30 września 2022 roku będą obowiązywały tymczasowe odstępstwa od stosowania przepisów dotyczących czasu prowadzenia pojazdu. 

czytaj dalej

Zmiana wysokości diety w Polsce od 28 lipca 2022 roku - pamiętaj o zmianie w programie 4Trans

2022-07-19

Z dniem 28 lipca 2022 roku obowiązywać będzie nowa stawka za dietę w krajowej podróży służbowej i wzrasta z 30 zł na 38 zł. Podniesienie diety wiąże się też bezpośrednio z podwyższeniem wysokości innych składowych delegacji zależnych od diety krajowej. Co dokładnie się zmieni?

czytaj dalej

Szwecja opublikowała układ zbiorowy dla pracowników delegowanych w transporcie

2022-07-19

Szwecja udostępniła układ zbiorowy dla pracowników delegowanych w transporcie. Od 15 czerwca wprowadzono także niemałe sankcje za naruszenia związane z delegowaniem, np. Za brak zgłoszenia pracownika delegowanego do IMI grozi nawę 60 tyś, koron, co w przeliczeniu na złotówki daje 26 tyś.

czytaj dalej