Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

NEWS

Nowe przepisy dla kierowców autobusów dotyczące okazjonalnych przewozów osób

2024-05-22

Od 22 maja bieżącego roku wchodzą w życie ważne zmiany dotyczące okazjonalnych przewozów osób. To pierwsza nowelizacja rozporządzenia WE 561/2006 od 2020 roku, wymuszona przez pakiet mobilności, odnosząca się do czasu pracy i odpoczynków kierowców wykonujących okazjonalne przewozy osób, zarówno na trasach krajowych, jak i międzynarodowych.

czytaj dalej

VIII edycja Akademii czasu pracy kierowców: klucz do sukcesu w branży transportowej

2024-05-21

Branża transportowa staje przed coraz większymi wyzwaniami. Zmieniające się meandry przepisów dotyczących transportu oraz warunków pracy kierowców i delegacji powodują niepokój u wielu przewoźników. Dlaczego? Presja stale rośnie. Każdy błąd może kosztować drogo, a w obecnych trudnych czasach, należy szczególnie unikać konsekwencji finansowych.

czytaj dalej

Wybierz pakiet OCRK Premium, GBox i fire TMS Mini. Kliknij i sprawdź ile zyskasz!

2024-03-19

Odkryj pełen potencjał oszczędności i efektywności dzięki naszej wyjątkowej ofercie dla branży transportowej! Teraz możesz zaoszczędzić nawet do 9500 zł rocznie na abonamencie OCRK Premium przy flocie 10 pojazdów! Ale to tylko część korzyści, jakie możesz zyskać, wybierając pakiet OCRK Premium z GBox i fireTMS.

czytaj dalej

Tygodniowe szaleństwo promocji – Sprawdź ofertę Black Weeks!

2023-11-20

W okresie Black Weeks, przygotowaliśmy dla Was niepowtarzalne promocje, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Do 30 listopada każdy zakup z naszej oferty oznacza mnóstwo dodatkowych korzyści!

czytaj dalej

Aktualizacja programu 4Trans - Automatyczne rozliczenie kosztów sanitariatów!

2023-10-16

Dla wszystkich użytkowników systemu 4Trans ogłaszamy dostępność najnowszej wersji oprogramowania, 4Trans 6.1.1 → HF4! To ogromny krok naprzód, który zmieni sposób, w jaki rozliczamy zwrot kosztów sanitariatów dla kierowców międzynarodowych.

czytaj dalej

Nowa aktualizacja dla 4Trans 6.0.8 - zmiany w przepisach dotyczące wynagrodzeń kierowców międzynarodowych

2023-08-28

Dnia 28 sierpnia 2023 roku została udostępniona ważna aktualizacja oprogramowania 4Trans, która przynosi wiele nowości i dostosowań związanych z przepisami dotyczącymi stawek diety oraz wyliczania wirtualnych diet dla kierowców pracujących na arenie międzynarodowej. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami oraz istotnymi zmianami w wersji 6.0.8 

czytaj dalej

Nowa funkcjonalność w GBox - ETA Smart

2023-04-19

ETA Smart to rozwiązanie, które pozwoli na skuteczne oszacowanie planowanego czasu przybycia do miejsca docelowe. ETA Smart w Gbox uwzględnia nie tylko aktualne warunki na drodze, ale także dostępny czas pracy kierowcy.

czytaj dalej

ETA, czyli estymowany czas dojazdu do celu – sprawdź

2023-03-12

„Będziesz na miejscu za 7 godzin i 22 minuty” – zastanawiałeś się kiedyś, skąd nawigacja to wie? W przypadku ciężarówek sytuacja nie jest już taka prosta, aczkolwiek… wciąż estymacja czasu dojazdu do celu jest możliwa z uwzględnieniem wszystkich wymaganych danych. Jakie parametry bierze pod uwagę i jak duże jest ryzyko błędu? Czy wiesz, czym jest ETA? Czy ETA może zrewolucjonizować planowanie zleceń w Twojej Firmie? Czy wiesz, że możesz za darmo sprawdzić, jak działa ETA? 

czytaj dalej

Fire TMS - nowy produkt w naszej ofercie

2022-12-15

Skuteczne zarządzanie flotą w firmie transportowej i spedycyjnej wymaga uporządkowania. Wciąż używasz arkuszy kalkulacyjnych, a monitoring płatności musi obsługiwać kilku pracowników? Mamy dla Ciebie nowe rozwiązanie, które pozwoli usprawnić zarządzanie flotą w Twojej firmie. 

czytaj dalej

Black Weeks – rabaty do 20% na rozwiązania dla transportu

2022-11-23

Zaczynamy BLACK WEEKS! Podczas trwającego Black Weeks będziecie mogli skorzystać z ciekawych ofert promocyjnych. Jakie to propozycje? Czytaj więcej!

 

czytaj dalej

Automatyczne naliczanie premii za dniówki w nowej wersji 4Trans 6.0.7

2022-11-17

Klienci, który posiadają aktualną gwarancję na system 4Trans mogą już pobrać najnowszą aktualizację systemu, w której zostało między innymi zautomatyzowane naliczanie premii za dniówki. 

czytaj dalej

Czas przerwać łańcuch niewiedzy – rusza VI Akademia Czasu Pracy Kierowców

2022-11-16

Wyzwań, przed którymi stoi branża transportowa, jest coraz więcej. Meandry zmieniających się przepisów zarówno dotyczących transportu, jak i samej pracy kierowców czy delegacji, wprowadzają niepokój u wielu przewoźników. Dlaczego? Bo presja jest coraz większa. Każdy błąd może kosztować słono, a w czasach tak trudnych, konsekwencji – w tych finansowych – powinniśmy unikać szczególnie. Jak to zrobić? 

czytaj dalej