Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Kim jesteśmyJesteśmy grupą specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy od ponad 25 lat wspierają firmy z branży TSL w zakresie czasu pracy kierowców. Projektujemy i wykonujemy także systemy rejestracji czasu pracy i kontroli dostępu w firmach i instytucjach publicznych.łączymy to, co najlepsze...

Na terenie Polski Północnej jesteśmy doradcą regionalnym grupy INELO.

Jako dystrybutor najwyżej jakości programu do analizy i rozliczania czasu pracy kierowców 4Trans, urządzeń do pobierania danych z tachografów oraz zaawansowanego systemu telematyki i monitoringu Gbox, oferujemy naszym Klientom tylko te rozwiązania, które rzeczywiście usprawnią ich pracę oraz przekładają się na oszczędności w firmie.

Ponadto w ramach długoletniej współpracy z Grupą INELO świadczymy usługi jako Autoryzowany Serwis Gbox oraz usługi doradcze i szkoleniowe dla branży transportowej.

Od 2020 roku tworzymy platformę kursową dla branży transportowej - Akademię czasu pracy kierowców. W ramach Akademii czasu pracy nasi studenci otrzymują roczny dostęp do nagrań video, w których krok po kroku wyjaśniamy najważniejsze zagadnienia związane z czasem pracy kierowców i z jego prawidłowym rozliczaniem, także w kontekście płacy minimalnej w krajach Unii Europejskiej.

Jako doradcy chętnie dzielimy się wiedzą nie tylko w Akademii czasu pracy kierowców. Wspieramy i współorganizujemy szkolenia dla transportu oraz aktywnie działamy w mediach społecznościowych.

Dołącz do nas w sieci:

 

Zaufanie, wysoka jakość i rzetelność są podstawą naszej działalności. Klienci, którzy rozumieją znaczenie tych trzech wartości mają pewność, że są bezpieczni. Cechuje nas profesjonalizm oraz wysokie kompetencje całego zespołu. Staramy się na bieżąco podnosić nasze kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach i seminariach, posiadamy liczne certyfikaty i wyróżnienia.

Wybierając naszą firmę klient, może być pewien wysokiej jakości świadczonych przez nas usług.

Poczucie bezpieczeństwa to komfort, który nie jest odległy, jeżeli jesteśmy w pobliżu.  

Naszymi klientami są firmy transportowe i spedycyjne, banki, biura, hurtownie budowlane i spożywcze, zakłady produkcyjne, sklepy, supermarkety, właściciele mieszkań i domów na terenie całego kraju.

Współpracujemy:

  • Z grupą INELO - oferując oprogramowanie 4Trans, telematykę Gbox oraz OCRK
  • Z firmą Marcos - oferując oprogramowanie dla spedycji i logistyki klasy TMS
    Z firmą MICROMADE - oferując urządzenia elektroniczne.