Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Kim jesteśmy

banerek-install-22_22.bmp

Drodzy Państwo!
Jestesmy prężnie rozwijającym się zespołem specjalistów, doradców, pasjonatów. Mamy wypracowany warsztat pracy, co przekłada się na nasze podjeście do współpracy,
Dzięki temu cieszymy się zaufaniem klientów już od 20 lat!

CENIMY POLSKĄ JAKOŚĆ I WIEDZĘ !

Na terenie Polski Północnej jesteśmy doradcą regionalnym firmy INELO (dawniej PC NET SERVICE), dystrybutorem najwyższej jakości systemu telematyki i oprogramowania dla branży transportowej.

Jako doradcy chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Wspieramy i współorganizujemy szkolenia dla transportu.

W ramach długoletniej współpracy z firmą Inelo zajmujemy się sprzedażą systemu Lokalizacji Pojazdów GBOX®.
Świadczymy również usługi jako Autoryzowany Serwis GBOX.

We współpracy z firmą InterLAN - producenta oprogramowania dla spedycji i logistyki działamy na terenie całego kraju.

Jesteśmy także parnerami firmy MICROMADE - polskiego producenta urządzeń elektronicznych.

Zaufanie, wysoka jakość i rzetelność są podstawą naszej działalności. Klienci, którzy rozumieją znaczenie tych trzech wartości mają pewność, że są bezpieczni. Cechuje nas profesjonalizm oraz wysokie kompetencje całego zespołu. Staramy się na bieżąco podnosić nasze kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach i seminariach, posiadamy liczne certyfikaty i wyróżnienia.
Wybierając naszą firmę klient może być pewien wysokiej jakości świadczonych przez nas usług.

 Poczucie bezpieczeństwa to komfort, który nie jest odległy, jeżeli jesteśmy w pobliżu.  
Naszymi klientami są firmy transprtowe i spedycyjne, banki, biura, hurtownie budowlane i spożywcze, zakłady produkcyjne, sklepy, supermarkety, właściciele mieszkań i domów na terenie całego kraju.
 
 
 
Z poważaniem